Close menu

MAN-TESS grupas uzņēmumi ir vieni no tradīcijām bagātākajiem stividoruzņēmumiem Latvijā, kas atrodas Rīgas Brīvostas teritorijā un darbojas šajā nozarē kopš 1990. gada. MAN-TESS ir daudzfunkcionāls termināls, kurš specializējas ģenerālkravu, konteineru un beramkravu apstrādē.

Uzņēmums nodrošina preču pārkraušanu un uzglabāšanu, un papildus piedāvājam pakalpojumu spektru, tai skaitā muitas formalitāšu kārtošanu, kravu pārvadājumus un loģistikas risinājumus.Mūsu mērķis ir būt labākajiem tajā ko mēs darām!

Termināla platība ir 37 hektāri, tas atrodas Daugavas krasta labajā pusē pie izejas uz Baltijas jūru. Tā īpašumā ir četras piestātnes ar kopējo garumu 600 metri ar maksimālo kuģu iegrimi līdz 11,7 metriem.

MAN-TESS grupas uzņēmumu kravu apgrozījums 2012.gadā sasniedza 496 440 tonnas. 2013. gadā kravu apgrozījums pieauga līdz 815 000 tonnām.

Uzņēmums sertificēts atbilstoši ISPS kodeksa (Starptautiskā kuģu un ostas iekārtu nolikuma) prasībām.

Sertifikāti

BM ISO 9001 System Certification

Attīstības projekti

Beramkravu termināls Kundziņsalā

Ir izstrādāts priekšprojekts, kas paredz izveidot beramkravu terminālu Kundziņsaļā, Rigas Brīvostas teritorijā. Termināla attīstībai paredzētā kopējā platība ir 160 000 m2, tai skaitā 2 piestātnes ar kopgarumu 500m garumā un maksimālo iegrimi 15 metri.

Beramkravu termināla attīstības ietvaros:

  • kravas iekraušana/ izkraušana uz/no dzelzceļa vagoniem;
  • kravas pārkraušana no/uz kuģi;
  • kravas uzglabāšana slēgta un atvērta tipa noliktavās.
Close modal
Success

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts.
Mēs ar Jums sazināsimies iespējami drīz.